KISACA BEN

1 Nisan 1972'de İzmit'te doğdum. Çocukluğumu Pendik, İstanbul,da geçirdim ve ilkokulu Pendik'te okudum. Ortaokul ve liseyi İzmir Özel Saint Joseph Fransız Koleji'nde tamamladım. Mezun olduğum 1990 yılında 9 Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nü kazandım.

İleri seviyede İngilizce ve Fransızca konuşmanın avantajıyla, 4 yıl turizm sektöründe operasyonel rehberlik yaptım. Haliyle mühendislik mezuniyeti biraz gecikti. Denizli'nin tekstil şehri olması bana yurtdışı pazarlamanın kapılarını açtı. 10 yılı aşkın ev tekstili firmalarında genellikle pazarlama yöneticisi olarak görev aldım. Tekstil alanında deneyimim ve çevrem sayesinde, kurumsal yazılım çözümleri üreten bir şirkette algoritma mühendisi olarak 5 yıl yazılımla uğraştım. Bu süre zarfında otomotivden mermer üretimine kadar birbirinden farklı sektörleri inceleme ve süreç yönetimlerine katkıda bulunma olanağı yakaladım. Mermer sektörüne yazılmış en önemli iki üretim kaynak planlaması yazılımında algoritma mühendisi olarak çalıştım. Deneyimlerimi artık kendi işimde değerlendirmek üzere danışmanlık şirketimi kurdum ve müşterilerime kurumsal danışmanlık, pazarlama ve marka danışmanlığı, web ve grafik tasarım hizmeti verdim.

2012 yılında İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun kabul edilmesiyle, mühendislik eğitimimi firmalarda yöneticilik, yazılım ve danışmanlık yaptığım dönemlerde edindiğim işletme kültürü ve bilgi birikimimle birleştirerek 2013 yılında iş güvenliği uzmanlığı sertifikası aldım ve Ortak Sağlık ve Güvenlik Biriminde A Sınıfı Uzman ve Sorumlu Müdür olarak 4 yıl, 2018 Temmuz-2021 Eylül döneminde Dentaş Ambalaj ve Kağıt Sanayi A.Ş. Denizli tesislerinde İş Güvenliği Uzmanı olarak görev aldım.

2002 yılında eşim Asuman Ünsal ile tanışıp evlendik ve 2006 yılında oğlumuz Bartu dünyaya geldi.

Yardımcı olabileceğim her konuda benimle iletişim kurabilir, çalışmalarım ve sitelerim hakkında görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yardımcı olabileceğimi düşündüğünüz her konuda
bir kahve içimi fikirlerimizi paylaşmak isterseniz

ARAYIN GÖRÜŞELİM